Renk seçenekleri tam size göre!

Ersan Boya ürünlerinde iç cephe ve dış cephe boyalarında çok farklı renk seçenekleri sunuyor. Su bazlı, solvent bazlı boyalar yada yardımcı ürünler için geniş ürün yelpazesine buradan ulaşabilirsiniz.

 • Yat Vernik

  Üretan alkyd reçine esaslı, iyi yapışma ve parlaklığa sahip dekoratif ve koruyucu olarak ahşabın doğal görünümünü bozmadan kullanılan U.V.dayanımı yüksel bir verniktir.

  Ürün Detayı
 • Cam Cila (Parlak)

  Tek bileşenli,yüksek yapışma ve çizilme direncine sahip,sararmaya karşı dirençli ahşap iç cephelerde ve ahşap zeminlerde güvenle kullanılabilen, parlak yapıda parke verniğidir.

  Ürün Detayı
 • Ahşap Koruyucu

  Yüksek penetrasyon gücüne sahip, ahşaba zarar veren küf ve mantarlara karşı koruyucu içeren U.V.dayanımı yüksek pigmentler içerdiğinden renkleri solmayan, ahşabın dokusunu muhafaza eden bir üründür.

  Ürün Detayı
 • Vernikli Ahşap Koruyucu

  Ahşaba zarar veren küf ve mantarlara karşı koruyucu içeren U.V.dayanımı yüksek pigmentler içerdiğinden renkleri solmayan, ahşabın dokusunu muhafaza eden parlak görünümlü bir üründür.

  Ürün Detayı
 • Mobilya Verniği

  Mobilya yüzeylerinde dekoratif ve koruyucu amacıyla kullanılan; kolay uygulanabilen , parlak ve solmayan renklere sahiptir.

  Ürün Detayı